Чемпіонат світу з ушу

13-19 листопада 2015 року у столиці Індонезії – місті Джакарта – відбувся чемпіонат світу з ушу. Українська збірна команда з ушу була представлена 11 учасниками; до її складу увійшов студент факультету фізичного виховання нашого університету, вихованець Оксани Сотрихіної (тренер-викладач кафедри фізичного виховання, президента федерації ушу Львівської області, судді міжнародної категорії) — Андрій Фегецин (група ФВ-11Б).
Ставши чемпіоном України із ушу, він виборов право відстоювати честь нашої країни на міжнародних теренах і разом з найсильнішими спортсменами України відправився в Індонезію, де у змаганнях брало участь близько 960 учасників з 85 країн світу.
Збірна команда України привезла одне срібло та три бронзи. Наш дрогобицький спортсмен посів восьму сходинку, що є хорошим результатом для змагань такого високого рангу. У його категорії було 42 учасника із різних країн, а також, це були перші змагання для Андрія такого рівня, де він зміг обійти більш досвідчених атлетів-азіатів, для яких цей вид спорту є ближчим по духу, так як народився цей спорт в Китаї.
Найголовнішим є те, що наш спортсмен зрозумів: “українські спортсмени не є слабшими за азіатів і у нас є потенціал для того щоб перемагати”.