Розповідь студентки групи ФТЕ-32Б Оленич Софії про навчання в Бельгії

Ніяк не доходили руки написати щось😶. Проте я вирішила розвіяти теперішні пости у соцмережах🥺. Тому хочу розповісти про моє навчання в Бельгії🇧🇪, в рамках міжнародного проєкту Erasmus +. Дякую Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка 🇺🇦 та Кафедра фізичної терапії, ерготерапії ДДПУ ім. І.Франка за можливість проходити семестрове навчання в цьому куточку Європи. Я навчаюсь на програмі Paramedical Professions – occupational therapy (ерготерапія). Дякую Hogeschool VIVES за те, що ви прийняли нас так тепло😌.
Я мала змогу стажуватись в реабілітаційному центрі BZIO з красивим краєвидом на море🌊(моє заспокоєння). Працювала з неврологічними та ортопедичними пацієнтами. Мовний бар‘єр – це причина, чому було важко ставити цілі в роботі з пацієнтом і вивчати кожен випадок максимально. Але не зважаючи на це, я вважаю цей досвід успішним, бо я відкрила для себе щось нове у своїй улюбленій галузі. Пощастило що більшість пацієнтів володіли англійською хоч трішки. Найцікавіше було з тими, котрі розмовляютьсь лише нідерландською🇳🇱або французькою🇫🇷. А заняття ніхто не відміняв😅, займатись потрібно!!!
Засвітилась на екрані головного телеканалу Бельгії та в головній газеті📰 ( ма, та я зірка🌟😁)
Це крутий досвід та нові знання з ерготерапії. Приємно було працювати в такій команді!!! Thank you for this opportunity to work in the great team!!!
Попереду ще 2 місяці практики🙂
Час так швидко проймайнув, вже 3 місяці як я закордоном, на великій відстані від своїх близьких. Це вперше. Люблю і скучаю❤️🥺
Перемоги для України!🙏✊🏻
Слава Україні!🇺🇦