Обласні змагання з гирьового спорту

1 листопада ц.р. у місті Львові успішно завершилися змагання з гирьового спорту у рамках ХХІV спортивних Ігор Львівщини та VІІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених Року Андрея та Климентія Шептицьких.
Змагання відбулися на навчально-спортивній базі літніх видів спорту МО України (СКА, вул. Клепарівська, 39-а).
Спортсмени змагалися у двох категоріях: «Дорослі» (1997 р.н. та старші) та «Ветерани спорту» (1975 р.н. та старші) й у відповідних вагових категоріях: до 63, 68, 73, 78, 85, 95 та понад 95 кг. Спортсмени категорії «Дорослі» змагалися гирями вагою 24 кг. Ветерани гирьового спорту у вікових групах 40-44, 45-49, 50-54, 55-59 – гирями вагою 24 кг, 60-64, 65 років і старші – 16 кг.
Учасники виконували вправи – поштовх двох гир та ривок гирі лівою і правою рукою почергово. Загальний результат визначався за сумою двоборства (поштовх + ривок).
Загалом у змаганнях взяли участь 12 збірних команд, а кількість учасників склала понад 70 осіб.
У командному заліку збірна команда міста Дрогобича зайняла ІV місце та була відзначена як одна із кращих команд-учасниць змагань.
До складу команди м. Дрогобич увійшли такі студенти факультету фізичного виховання: Михайло Стегура (ФВ-22Б), Тарас Гавриляк (ЗЛ-33Б), Михайло Мінів (ФВ-42Б), Іван Залога (ЗЛ-33Б), Іван Селецький (ФР-62). Тренер: ст. викл. кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання В.І. Кізло
Також, студенти нашого факультету виступали за команду Дрогобицького р-ну. Це Андрій Лагуш (ФВ-11Б) та Юрій Даниляк (ФР-52С). Андрій Лагуш за результатами особистої першості зайняв І місце у ваговій категорії 95+ кг та виконав норматив КМС. Тренер: ст. викл. кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання Р.Г. Кушнір
Усі переможці й призери були відзначені кубками, медалями та грамотами від Львівського обласного центру «Спорт для всіх».