Практика в Реабілітаційному центрі «МОДРИЧІ»

З 14 лютого 2022р у нас – студентів 3 курсу спеціальності «Фізична терапія, ерготерапія» інституту фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка розпочалась Клінічна практика з фізичної терапії та ерготерапії при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату. Нам випала чудова можливість проходити її в найсучаснішому Реабілітаційному центрі «Модричі» в м. Трускавець. Колектив центру під керівництвом провідного фізичного терапевта Масного Олега Олеговича радо прийняв нас до своєї реабілітаційної команди, і готовий бути нашими супервізорами.

На практиці в Модричах разом із своїми супервізорами: фізичними терапевтами Олегом Дудком і Андрієм Тиркусом та ерготерапевтом сестрою Онуфрією Бачинською

Вже цілий тиждень мимаємо можливість не тільки бути присутніми на заняттях з ерготерапії, кінезотерапії та гідрокінезотерапії, які проводять з пацієнтами фахівці Центру, а й долучитись до занять і, з дозволу пацієнтів, спробувати себе у ролі реабілітолога. Ми вчимось проводити обстеження, які виконують при поступленні пацієнта, щоб в подальшому правильно поставити цілі та вміти складати індивідуальний план реабілітації.Також беремо участь у фахових лекціях і дискусіях, які організовує і проводить для команди Центру Олег Олегович Масний.
Це вже наша друга клінічна практика під час навчання в університеті, яку ми проходимо в Модричах. За рік реабілітаційний центр дуже змінився – оновлений басейн для гідрокінезотерапії, обладнано нові кімнати для ерготерапії. Реабілітологи кажуть: «Аби було бажання, а навчитись можна всьому». Тому з впевненістю можемо сказати, що ми станемо справжніми фахівцями з реабілітації, бо саме тут – в Реабілітаційному центрі «Модричі» – для цього є ВСЕ.