Профагітаційна робота інституту фізичної культури і здоров`я

У лютому 2021 року викладачі навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров`я відвідали низку закладів загальної середньої освіти Дрогобича з метою проведення профагітаційної роботи.
15 лютого заступник директора інституту Олександр Лемешко зустрівся з учнями трьох випускних класів ліцею імені Богдана Лепкого.


18 лютого старший викладач Олександр Лемешко побував у ліцеї № 4 імені Лесі Українки. Зустрівшись з учнями 11-х класів викладач розповів про спеціальності, за якими ведеться підготовка здобувачів освіти в Дрогобицькому університеті, наголосив на перспективах працевлаштування після здобуття освіти, вказав необхідність складання ЗНО з відповідних дисциплін задля вступу до інституту фізичної культури і здоров`я.
Також О. Лемешко обговорив із керівництвом згаданих навчальних закладів освітні програми інституту фізичної культури і здоров`я, були окреслені перспективи майбутньої співпраці між інститутом фізичної культури і здоров`я нашого університету та закладами загальної середньої освіти міста.
Директорат інституту фізичної культури і здоров`я висловлює глибоку вдячність директорці ліцею № 4 імені Лесі Українки Наталії Гук та директорці ліцею імені Богдана Лепкого Наталії Ластов’як за сприяння і підтримку у проведенні профагітаційної роботи.