Студент інституту фізичної культури і здоров’я Тарас Козак успішно склав тестування і включений до складу арбітрів Прем’єр ліги України з футболу U-19

Протягом трьох днів, з 9 по 11 лютого 2022 року, у Києві пройшов навчально-тренувальний збір і тестування для арбітрів та асистентів арбітра Чемпіонату Прем’єр-ліги України з футболу (U-19). Загалом участь в НТЗ взяли 50 офіційних осіб матчу (22 арбітри та 28 асистентів арбітра) відібрані з різних регіонів України. Приємно зазначити, що учасником даного заходу був і студент нашого інституту фізичної культури і здоров’я Тарас Козак, який навчається на спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура)» у групі ФКз-22Б.
Тарас Козак є вихованцем доцента Романа Проця, під керівництвом якого ще у грудні 2016 року розпочав освоювати ази арбітражу, дійшовши з ним до проведення матчів І-ої ліги Чемпіонату та Кубку України з футзалу. Вбачаючи неабиякий потенціал, Роман Проць паралельно рекомендував Тараса Козака в обласну школу футбольного арбітра (ШФА) під керівництвом Андрія Шандора та Юрія Можаровського. В 2020 році Тарас пройшов відбір до Національної ШФА (керівник Сергій Лисенчук), яку успішно закінчив у грудні минулого року.
Зі ста випускників, НШФА рекомендує комітету арбітражу УАФ лише трьох кращих арбітрів і трьох асистентів для виклику на НТЗ Прем’єр-ліги України з футболу (U-19), який дає старт професійній кар’єрі рефері. До їх числа потрапив і Тарас Козак. Пройшовши ретельний медичний огляд в ДУ «Український медичний центр спортивної медицини Міністерства молоді та спорту України» та клініці «АЙЛАЗ», Тарас отримав довгоочікуваний виклик на нове випробування і омріяний шанс. Усі учасники НТЗ спочатку прослухали курс лекцій від досвідчених інструкторів КА УАФ, після чого склали тестування на знання Правил гри (Trivia тест і відеотестування) та з фізичної підготовки (тест Yo-Yo для арбітрів і ARIET для асистентів).
Вітаємо Тараса Козака і його наставника Романа Проця з успішно складеним тестуванням та бажаємо нових здобутків.