ДИСЕМІНАЦІЯ ПРОЄКТУ ERASMUS+ KA2 «UKROTHE»

28 грудня 2021 року відбулися Загальні Збори громадського об’єднання «Українське товариство ерготерапевтів», в яких взяла участь завідувач кафедри фізичної терапії, ерготерапії ДДПУ імені Івана Франка Наталя Закаляк, як член професійного об’єднання за спеціальністю. На порядку денному було підведення підсумків за 2021 рік та окреслення перспектив і планів розвитку Товариства на 2022 рік. На зборах були присутні практикуючі ерготерапевти та викладачі ЗВО України, в яких проводиться підготовка здобувачів вищої освіти за спеціальністю «Фізична терапія, ерготерапія», а також міжнародні члени товариства.
Учасники зборів мали можливість задавати запитання, висловлювати свої пропозиції щодо розвитку товариства і ділитися своїм ерготерапевтичним досвідом та інформацією про участь в проектах з ерготерапії. Наталя Закаляк скористалася нагодою і розповіла присутнім членам ГО «Українське товариство ерготерапевтів» про міжнародний проєкт Erasmus+ KA2 «UKROTHE» STUDY PROGRAMME OCCUPATIONAL THERAPY IN UKRAINE, в реалізації якого команда ДДПУ імені Івана Франка є національним координатором. Ознайомила присутніх з партнерами проєкту з України і Європи, з цілями і завданнями проєкту, які пов’язані з перспективою підготовки бакалаврів з ерготерапії за окремими освітніми програмами у ЗВО України.
Даний захід виступив чудовою платформою для поширення інформації про реалізацію нашого проєкту Erasmus+ KA2 “UKROTHE” серед професійної спільноти і широкої аудиторії осіб, зацікавлених в розвитку ерготерапії в Україні.

image2
image3
image4