Відкрита онлайн-лекція Фізичне виховання в умовах Нової української школи

У рамках підписаної угоди між Дрогобицьким держаним педагогічним університетом ім. І. Франка та Львівським державним університетом фізичної культури ім. І. Боберського 5 листопада на платформі ZOOM для студентів другого (магістерського) рівня вищої освіти навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров`я, які навчаються за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)»відбулась відкрита онлайн-лекція на тему «Фізичне виховання в умовах Нової української школи»
Лектор – доцент кафедри теорії та методики фізичної культури Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, Заслужений учитель України, Відмінник освіти України, Сороколіт Наталія Стефанівна.
Лектор ознайомила студентів та викладачів з складовими формули та ключовими компетентностями НУШ, з новою структурою школи, державними стандартами та освітніми галузями в межах НУШ, з прийнятою модельною навчальною програмою, техніками формувального оцінювання з фізичного виховання та іншими важливими особливостями проведення занять з фізичного виховання у рамках реалізації НУШ.

20211108_082144
20211108_082227
Лектор Сороколіт Наталія Стефанівна
20211108_082210
20211108_082325
Учасники онлайн- лекціії

По завершені лекції відбулось її активне обговорення та виникла велика кількість запитань, як від студентів інституту так і від викладачів кафедр: теорії та методики фізичного виховання ДДПУ імені І.Франка, кафедри теорії та методики фізичної культури ЛДУФК імені І. Боберського та кафедри спортивно-педагогічних дисциплін ПНУ імені В.Стефаника. Лектор дала повні та змістовні відповіді на поставлені запитання.
Також було запропоновано і надалі проводити подібні онлайн-лекції для студентів викладачами вищезазначених кафедр.