Участь викладачів франкового університету у XІV міжнародному економічному форумі у Польщі

27-29 жовтня 2021 року відбулася робоча поїздка докт. пед. н., професора кафедри ТіМФВ Турчик І. Х. та доцента кафедри спортивних дисциплін та туризму Кізло Н. Б. у м. Лодзь (Польща), де вони взяли участь у роботі 14 міжнародного економічного форуму (https://forum.lodzkie.pl). У його рамках була підписана угода між ДДПУ ім. І. Франка (інститут фізичної культури і здоров’я, директор професор Лук’янченко М. І.) та Службою Екстреної Допомоги Відділення в Скерніцах (директор Бернард Мотилевський), яка стала першим кроком до реалізації проєкту з підготовки рятувальників на воді, який буде фінансуватися з фонду воєводства Лодзь.

Під час панельної дискусії проф. Турчик І. Х. обґрунтувала важливість зазначеного проєкту у вітчизняній практиці фізичного виховання, а також його суспільного значення загалом.
Паралельно з роботою у форумі фахівці ДДПУ ім. І. Франка взяли участь у міжнародному науковому семінарі «Фізична культура та освіта у період пандемії». Приємним завершенням була можливість спілкування з Олімпійським чемпіоном Токіо 2020р. з легкої атлетики. Каєтаном Душинським. Ініціатором зазначених заходів був Даріуш Скальский професор Академії фізичного виховання у м. Гданськ.

Фото 2
Фото 4
Фото 3
Фото 5