ІХ Рекреаційний фестиваль «СпАрт»

21-22 вересня за сприяння Управління молоді та спорту Львівської ОДА Дрогобицьким добровільним товариством захисту дітей та молоді з інвалідністю «Надія» проведено ІХ Рекреаційний фестиваль «СпАрт».
В рамках заходу проведено рекреаційні ігри-естафети, презентаційний турнір гри Бочча, презентовано Бойовий гопак, учасники мали можливість спробувати себе в різних інклюзивних активностях. Для молоді презентовано «Простір можливостей» (тренінгові студії, локації еко- та арт-майстерок з різних видів діяльності де вони можуть брати участь). Окрім того, що було цікаво, на заході було й дуже смачно завдяки майстер-класу з еко-кондитерії. А найменших учасників розважав аніматор – клоун Мар’ян, який ще й дарував подарунки за участь. На завершення учасники – школярі, окрім гарних емоцій, отримали ще й набори канцелярських товарів. Участь взяли більше п’ятдесяти осіб: діти та молодь з інвалідністю, їхні ровесники з Дрогобицької територіальної громади.

1
2
3

Вже у дев`яте поспіль допомагали проводити фестиваль волонтери з інституту фізичної культури і здоров`я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка. Це були студенти групи ФК – 21Б Мисів Люба, Малай Ганна, Кушнір Мар‘яна, Ветриченко Єлізавета, Романович Василь, Волчок Олексій.
В результаті збільшено інтеграційні можливості дітей з особливими потребами, покращено їх психологічне та психоемоційне здоров’я, підвищено адаптаційні можливості, зміцнення віри у свої сили.