Захист магістерських робіт студентів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

23-24 червня 2021 року на кафедрі теорії та методики фізичного виховання у режимі відеоконференції на платформі «Zoom» відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура). Екзаменаційній комісії були представлені дослідження 15 студентів заочної форми навчання.

До складу екзаменаційної комісії, яка була створена наказом ректора (наказ №121 від 12 квітня 2021 року) увійшли:
Веклюк Роман Іванович – заслужений тренер України, президент Львівської обласної федерації гімнастики, суддя міжнародної категорії зі стрибків на акробатичній дорішці, старший тренер-викладач Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського, голова комісії.
Мацола Наталія Павлівна – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання, секретар комісії.
Члени комісії:
Лук’янченко Микола Іванович – доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики фізичного виховання.
Герасименко Світлана Юріївна – кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.
Логвиненко Олександр Борисович – кандидат педагогічних наук, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання.
Відповідно до протоколу захисту наукових робіт студенти мали можливість представити доповідь, у якій висвітлили актуальність теми випускної кваліфікаційної роботи, обґрунтували її вибір, ознайомили присутніх з метою та завданнями дослідження, а також презентували основні результати наукової роботи.Студенти на досить високому науково-практичному рівні представили результати своїх досліджень і впевнено, лаконічно та конкретно відповідали на поставлені запитання. Голова та члени комісії були задоволені виступами студентів, активно вели обговорення та дискутували на актуальність тематик.
Професорсько-викладацький склад кафедри теорії та методики фізичного виховання щиро вітає магістрів з успішним захистом та бажає успіхів у подальшій професійній діяльності!