Кафедра фізичної терапії, ерготерапії отримала фахову літературу в рамках реалізації проєкту Erasmus + KA2 “UKROTHE”

4 червня 2021 року  кафедра фізичної терапії, ерготерапії Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка отримала фахову англомовну літературу в рамках реалізації проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE: Developing an Occupatioal Therapy study programme in Ukraine (609589-EPP-1-2019-1-BE-EPPKA2-CBHE-JP)».

2
3
1
5

Саме реалізація нової якісної освітньої програми для підготовки ерготерапевтів в Україні, яка матиме міжнародне визнання в Європі та світі, потребує наявності отриманої добірки книг з ерготерапії, що будуть використані у навчальному процесі.

Даний перелік літератури відповідає стандартам WFOT (Всесвітньої Федерації Ерготерапевтів), що черговий раз підкреслює цінність проєкту Erasmus+ KA2 «Розробка навчальної програми з ерготерапії» (UKROTHE).

Для підготовки конкурентоспроможних фахівців, готових до високотехнологічної, науково-доказової професійної діяльності в Україні та світі, відповідно потрібна саме якісна фахова література з ерготерапії для змістового наповнення навчальних курсів, що і передбачалось реалізацією проєкту Erasmus+ KA2 «UKROTHE». Також важливо максимально поширювати інформацію про проєкт і тим самим підвищувати обізнаність громадськості щодо ерготерапії в Україні та інтересу до вступу на нову навчальну програму.