Онлайн-семінар «Олімпійський рух в Україні: історія і сучасність»

3 червня 2021року в онлайн-форматі відбувся науковий семінар освітньої програми Національного олімпійського комітету України, яка реалізується спільно з Міністерством молоді та спорту України і Олімпійським інститутом Національного університету фізичного виховання і спорту України. У ньому взяли участь викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров`я ДДПУ імені І Франка Турчик Ірина Хосенівна та Лемешко Олександр Сергійович.

Досвідчений лектор: віце-президент НОК, президент Олімпійської академії України, доктор педагогічних наук, директор Олімпійського інституту Марія Булатова розповіла про історію олімпійського руху та його сучасний стан в Україні.

Виступає професор Марія Балатова

Загалом участі у цьому заході взяли понад 457 представників спорту з України, Білорусі, Казахстану, Латвії, Молдови, Узбекистану, Литви, Туркменістану, Монголії.

Наступний етап регулярних науково-освітніх вебінарів продовжиться вже восени. Усі відео-записи науково-освітніх вебінарів можна знайти на офіційному сайті НОК України та офіційному каналі You Tube: https://www.youtube.com/user/ukrnoc