Випускники інституту фізичної культури і здоров’я долучились до профагітаційної роботи

Нижньогаївський НВК І-ІІІ ст.

11-19 лютого 2021 року ініціативна група випускників спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура) інституту фізичної культури і здоров’я долучилася до профагітаційної роботи кафедри теорії та методики фізичного виховання. Серед активістів цієї групи вчителі фізичної культури: Орест Дуцяк (Солонська СЗШ І-ІІ ст.), Ярослав Жук (Меденицька СЗШ І-ІІІ ст.), Владислав Коман (Великоберезнянська гімназія, Закарпатської області), Галина Лесишин (Нижньогаївський НВК І-ІІІ ст.), Ольга Кічужинець (школа-гімназія с. Михайлевичі Самбірського району).

Великоберезнянська гімназія

Випускники поінформували старшокласників про умови навчання в університеті; особливості підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Середня освіта (Фізична культура)» та «Фізична культура і спорт»; можливостями та перспективами працевлаштування за здобутим фахом; умовами вступу на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у 2021 році.

Меденицька СЗШ І-ІІІ ст.

Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Світлана Герасименко висловлює подяку випускникам спеціальності 014 «Середня освіта (Фізична культура) за підтримку в організації та проведенні профагітаційної роботи.

Солонська СЗШ І-ІІ ст
Школа-гімназія с. Михайлевичі Самбірського району