Профорієнтаційна робота кафедри фізичної терапії, ерготерапії в школах міста Трускавця

17-18 лютого доцент кафедри фізичної терапії, ерготерапії навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я ДДПУ імені Івана Франка Грибок Ніна Миколаївна провела зустрічі та профорієнтаційну роботу з учнями 10-11-х класів загальноосвітніх шкіл м. Трускавця: Середньої загальноосвітньої школи № 1, Середньої загальноосвітньої школи № 3 та НВК «Середня загальноосвітня школа № 2-гімназія»

Середня загальноосвітня школа № 1 м. Трускавець

Майбутні абітурієнти ознайомились з особливостями вступної компанії у 2021 році, і зокрема, з правилами вступу на спеціальність 227 «Фізична терапія, ерготерапія» за двома освітніми програмами «Фізична терапія, ерготерапія» і «Ерготерапія». За допомогою мультимедійної презентації Ніна Грибок розкрила школярам зміст професій фізичного терапевта і ерготерапевта, сферу їх діяльності в закладах охорони здоров’я, ознайомила з матеріально-технічною базою кафедри, базами практик, можливостями професійної реалізації.
Особливу увагу було приділено умовам вступу на освітню програму «Ерготерапія». Позаяк освітня програма «Ерготерапія» створена в рамках реалізації міжнародного проекту Erasmus +КА2 “UKROTHE”, переможцем якого у 2019 році став ДДПУ імені Івана Франка разом з університетами-партнерами з Бельгії, Португалії, Іспанії, то вона відповідає вимогам Європейських освітніх стандартів і навчання на даній освітній програмі має значні переваги. Студенти освітньої програми «Ерготерапія» матимуть можливість навчатися в університетах Бельгії, Іспанії, Португалії за кошти Європейського Союзу, проходити практику в сучасних реабілітаційних закладах (Міжнародна реабілітаційна клініка професора Козявкіна і Реабілітаційний центр «Модричі» (м.Трускавець), Реабілітаційний центр ADELI (Словаччина), Реабілітаційний центр SAREMA (Чехія), знайти роботу за фахом в Україні та за кордоном.

Середня загальноосвітня школа № 3 м. Трускавець.

Кожен учасник зустрічі отримав вичерпні відповіді на запитання і «профорієнтаційний» буклет, в якому наведена змістовна інформація щодо вступу у Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка на освітні програми «Фізична терапія, ерготерапія» та «Ерготерапія» у 2021 році.