Онлайн-зустріч зі стейкхолдерами: обговорення проєкту освітньо-професійної програми «Фізична культура та спорт» у навчально-науковому інституті фізичної культури і здоров’я

22 грудня 2020 р. у навчально-науковому інституті фізичної культури і здоров’я відбулася чергова зустріч професорсько-викладацького складу кафедри спортивних дисциплін і туризму з керівниками дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів, які виступали в якості стейкхолдерів. Метою заходу було обговорення проєкту започаткованої освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт». Уже традиційно для сьогодення зустріч відбувалася у режимі відеоконференції на платформі «Zoom».
З вітальним словом до учасників зустрічі звернувся заступник директора інституту з навчальної роботи Роман Чопик. Він також обгунтував зумовленість та доцільність започаткування в інституті нової освітньої програми «Фізична культура і спорт».
Завідувач кафедри спортивних дисциплін і туризму Галина Кондрацька представила проєкт освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» і ознайомила присутніх з її основними цілями. Доповідач охарактеризувала передбачені проєктом програми загальні і фахові компетентності майбутніх фахівців та очікувані результати навчання. Важливу увагу при цьому було зосереджено на структурі підготовки бакалаврів за вказаною програмою, обговоренню освітніх компонент і їхнього змістового наповнення.
Активну участь в обговоренні освітньо-професійної програми «Фізична культура і спорт» взяли: Любомир Мацькович (директор ДЮСК «Спортовець» м. Трускавець); Роман Старух (директор ДЮСШ ім. Івана Боберського, м. Дрогобич); Іван Ковалик (директор ДЮСШ, м. Самбір); Павло Попович (директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик», м. Дрогобич); Мар’яна Павлик (директор Судововишнянської дитячо-юнацької спортивної школи); Сергій Кольцьов (директор спортивного клубу, м. Балка Одеська обл.); Олег Віткович (директор ДЮСШ, м. Борислав).
Стейкхолдери, зважаючи на гостру потребу тренерських кадрів для дитячо-юнацького спорту, підтримали ініціативу інституту фізичної культури і здоров’я щодо започаткування нової освітньої програми «Фізична культура і спорт». Представники роботодавців загалом позитивно оцінили проєкт обговорюваної освітньої програми, відзначивши її відповідність сучасним завданням підготовки майбутніх фахівців з фізичної культури і спорту.
Відрадним є той факт, що позитивні відгуки на проєкт програми висловили колишні випускники факультетут фізичного виховання нашого університету, які працюють очолюють спортивні заклади (Сергій Кольцов, Мар’яна Павлик, Іван Ковалик).
Завідувач кафедри спортивних дисциплін і туризму Галина Кондрацька висловила вдячність усім присутнім за активну участь в обговоренні проєкту освітньо-професійної програми за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та запевнила стейкхолдерів, що усі слушні зауваження, пропозиції та рекомендації обов’язково будуть враховані.