Активна профагітаційна робота в інституті фізичної культури і здоров’я триває

Викладачі кафедри спортивних дисциплін і туризму ДДПУ імені Івана Франка продовжують здійснювати активну профагітаційну роботу з майбутніми абітурієнтами 2021 року щодо вступу на освітньо-професійні програми «Фізична культура і спорт» та «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
23 грудня з учнями і тренерсько-викладацьким складом спортивних та загальноосвітніх шкіл міст Стрия, Жидачева, Ходорова зустрілися доценти кафедри спортивних дисциплін і туризму доц. Федорищак Р.Л., доц. Чепелюк А.В., ст. викл. Будинкевич С.Н.
Викладачі поінформували учасників зустрічі про умови навчання в університеті; особливості підготовки фахівців за освітньо-професійними програмами першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Фізична культура і спорт» та «Середня освіта (Фізична культура)»; можливостями та перспективами працевлаштування за здобутим фахом; умовами вступу на навчання до Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка у 2021 році.

Викладачі кафедри спортивних дисциплін та туризму проводять профорієнтацію з учнями

Майбутнім випускникам шкіл була надана вичерпна інформація профорієнтаційного спрямування та обґрунтовані переваги навчання в нашому унівверситеті за освітньо-професійними програми «Фізична культура і спорт» та «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Значна кількість запитань, на які відповіли викладачі, свідчать про зацікавленість майбутніх випускників шкіл щодо вибору нашого університету для здобуття престижного фаху.