Захист магістерських робіт студентів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура)

21-23 грудня 2020 року на кафедрі теорії та методики фізичного виховання у режимі відеоконференції на платформі «Zoom» відбувся захист магістерських робіт студентів спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура), денної та заочної форм навчання.
Екзаменаційній комісії були представлені дослідження 18 студентів денної та 7 – заочної форм навчання.
До складу екзаменаційної комісії, яка була створена наказом ректора (наказ №374 від 12.10.2020 р.) увійшли:
Голова комісії:
Павлів Ігор Ярославович – кандидат педагогічних наук, тренер-викладач Дрогобицької дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського.
Секретар комісії:
Мацола Наталія Павлівна – старший викладач кафедри теорії та методики фізичного виховання
Члени комісії:
Лук’янченко Микола Іванович – доктор педагогічних наук, професор кафедри теорії та методики фізичного виховання.
Герасименко Світлана Юріївна – кандидат педагогічних наук, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання.
Турчик Ірина Хосенівна – кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент кафедри теорії та методики фізичного виховання.
Відповідно до протоколу захисту наукових робіт студенти мали можливість представити доповідь, у якій висвітлили актуальність теми випускної кваліфікаційної роботи, обґрунтували її вибір, ознайомили присутніх з метою та завданнями дослідження, а також презентували основні результати наукової роботи.
Студенти на досить високому науково-практичному рівні представили результати своїх досліджень і впевнено, лаконічно та конкретно відповідали на поставлені запитання. Голова та члени комісії були задоволені виступами студентів, активно вели обговорення та дискутували на актуальність тематик.
Професорсько-викладацький склад кафедри теорії та методики фізичного виховання щиро вітає магістрів з успішним захистом та бажає успіхів у подальшій професійній діяльності!