Профорієнтаційна робота кафедри фізичної терапії, ерготерапії в школах м.Стебник

17-18 грудня 2020 р. старший викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я ДДПУ імені Івана Франка Кузан Марія Миколаївна зустрілася з учнями 10-11 класів Стебницького ліцею №7 та Загальноосвітньої школи І-ІІІ ступеня №18 м. Стебника, запрошуючи їх на навчання для здобуття
бакалаврського рівня вищої освіти. Викладач ознайомила майбутніх абітурієнтів з особливостями вступної компанії у 2021 році, і зокрема, з правилами вступу на спеціальність 227 “Фізична терапія, ерготерапія” за двома освітніми програмами «Фізична терапія, ерготерапія» і «Ерготерапія». За допомогою мультимедійної презентації Марія Кузан розкрила школярам зміст професій фізичного терапевта і ерготерапевта, сферу їх діяльності в закладах охорони здоров’я. Учасники зустрічі із захопленням слухали про практику студентів спеціальності у сучасних реабілітаційних центрах нашого регіону і за кордоном, про можливості працевлаштування після завершення навчання на бакалавраті.


Особливу увагу було приділено умовам вступу на освітню програму “Ерготерапія”. Позаяк освітня програма “Ерготерапія” створена в рамках реалізації міжнародного проекту Erasmus +КА2 “UKROTHE”, переможцем якого у 2019 році став ДДПУ імені Івана Франка разом з університетами-партнерами з Бельгії, Португалії, Іспанії, то вона відповідає вимогам Європейських освітніх стандартів і навчання на даній освітній програмі має значні переваги. Студенти освітньої програми «Ерготерапія» матимуть можливість навчатися в університетах Бельгії, Іспанії, Португалії за кошти Європейського Союзу, проходити практику в сучасних реабілітаційних закладах (Міжнародна реабілітаційна клініка професора Козявкіна і Реабілітаційний центр «Модричі» (м.Трускавець), Реабілітаційний центр ADELI (Словаччина), Реабілітаційний центр SAREMA (Чехія), знайти роботу за фахом в Україні та за кордоном.
Кожен учасник зустрічі отримав вичерпні відповіді на запитання і «профорієнтаційний» буклет, в якому наведена змістовна інформація щодо вступу у Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка на спеціальність «Фізична терапія, ерготерапія» у 2021 році.