Онлайн-зустріч зі стейкхолдерами: обговорення проєктів освітньо-професійних програм у навчально-науковому інституті фізичної культури і здоров’я

4 грудня 2020 р. у режимі відеоконференції на платформі «Zoom» відбулося обговорення змістових компонентів освітньо-професійних програм за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)», першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти, а також освітньо-професійної програми за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти.
З вітальним словом виступила заступник директора інституту з наукової роботи – к.н.з фізичного виховання та спорту, доцент Турчик Ірина Хосенівна.
Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання – к.пед.н., доцент Герасименко Світлана Юріївна ознайомила присутніх з особливостями освітньо-професійних програм (за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)», основними цілями, освітніми компонентами, які сприяють формуванню загальних та фахових компетентностей та очікувані результати навчання.
Про результати роботи над проєктом освітньо-професійної програми (за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт») розповіла – завідувач кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання доктор педагогічних наук, доцент Кондрацька Галина Дмитрівна.
В обговоренні освітньо-професійних програм взяли участь стейкхолдери: Симончук Микола Федорович (директор Стебницького ліцею № 7 Дрогобицької міської ради), Стеценко Наталія Михайлівна (учитель-методист Дрогобицького ліцею №4 імені Лесі Українки), Папіш Ігор Іванович (вчитель Луківського НВК І-ІІІ ст.) та випускники навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я: Ольга Кічужинець (школа-гімназія с. Михайлевичі Самбірського району), Галина Лесишин (Нижньогаївський НВК І-ІІІ ст.).
Стейкхолдери загалом позитивно оцінили проєкти освітніх програм, відзначивши їх відповідність сучасним завданням підготовки майбутніх учителів.
Позитивні відгуки про проєкти програм висловили і випускники, які завершили навчання за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)» та працюють вчителями фізичної культури.
Завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання Герасименко Світлана Юріївна висловила вдячність усім присутнім за участь в обговоренні освітньо-професійних програм за спеціальністю 014 «Середня освіта (Фізична культура)» першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів вищої освіти а також освітньо-професійної програми за спеціальністю 017 «Фізична культура і спорт» першого (бакалаврського) рівня вищої освіти та запевнила стейкхолдерів, що усі слушні зауваження, пропозиції та рекомендації обов’язково будуть враховані при коригуванні навчального плану у майбутньому.