Доцент Проць Роман – головний суддя фінального етапу чемпіонату України з футзалу

У складних умовах карантину доводиться проводити спортивні змагання на даний час. Не став виключенням і фінальний етап чемпіонату України з футзалу, який минулими вихідними завершився у Городенці (Івано-Франківська область). Кращі команди Другої ліги з Дніпра, Кременчука, Рівного, Снятина та Городенки, які успішно подолали груповий етап та стадію плей-оф погодилися в одноколовому фіналі виявити чемпіона. Головним суддею фінального етапу – призначили доцента кафедри спортивних дисциплін і туризму ДДПУ імені Івана Франка, арбітра національної категорії з футзалу Романа Проця. Асоціація футзалу України доручила йому виконання функцій спостерігача арбітражу та делегата АФУ, який окрім спортивної складової відповідав за суворе дотримання всіх заходів безпеки в умовах карантину…

Тарас Демянчук, Орест Дуцяк, Роман Проць, Тарас Козак

Змагання відбулися на належному рівні. Всі учасники та функціонери отримали новий досвід в організації та проведенні спортивних форумів у сучасних реаліях… Вперше переможцем стала команда з Городенки, срібні нагороди у команди з Рівного, а бронза дісталася – Дніпру.
До речі, до складу рефері, які працювали на матчах фінального етапу потрапили і два вихованці Школи молодих арбітрів Романа Проця. Це – випускник магістратури нашого інституту Орест Дуцяк та цьогорічний абітурієнт Тарас Козак, який має намір вступити на спеціальність 014 Середня освіта (Фізична культура) і теж продовжити подальше вдосконалення в арбітражі вже у лавах студентів ДДПУ імені Івана Франка.