Магістранти інституту фізичної культури і здоров’я відвідали Медичний центр фізичної терапії «Аделі»

Швед Лілія – внизу у центрі

15-17 листопада, у відповідності до підписаної угоди про співпрацю, студенти навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка Верес Марта, Буцик Олександра, Швед Лілія, Турдай Аліна, Сидорчук В`ячеслав, Роман Руслан, Коваль Віра, Миськів Михайло-Олег (група ФТЕ-12М) відвідали міжнародний Медичний центр фізичної терапії «Аделі» м. Пієштяни Словатчина, який спеціалізується на реабілітації пацієнтів із неврологічними порушеннями.

Буцик Олександра – крайня справа

Студенти ознайомились з програмою інтенсивної реабілітації, застосуванням мультидисциплінарного підходу та використанням динамічно-навантажувальних костюмів «Аделі» при роботі із пацієнтами з порушеннями центральної нервової системи різної етіології (дитячий церебральний параліч, інсульт, черепно-мозкові травми, травми спинного мозку, нейроінфекції). Також, деякі студенти побували на таких процедурах як: оксигенотерапія, магнітотерапія, ультразвук, біолампа, мануальна терапія.

Миськів Олег – крайній зліва

Студентам цікаво було спостерігати за організацією роботи медичних працівників, фізичних терапевтів, та ерготерапевтів , їх взаємодією та співпрацею для покращення стану здоров`я пацієнтів.
Студенти інституту надзвичайно задоволенні відвідуванням центру, тому що здобули нові знання та досвід для своєї майбутньої професії.

Руслан Роман – крайній зліва