Участь у заходах Львівського медичного форуму: підвищення майстерності у сфері фізичної терапії та ерготерапії

11 квітня 2019 року доцент кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Наталя Закаляк відвідала найбільшу медичну подію Західної України – ХХV Львівський медичний Форум і взяла участь у Практичному майстер-класі з новітніх технологій в галузі реабілітації, який проводився в межах форуму. Серед організаторів тренінгу – Всеукраїнське об’єднання фізичних терапевтів і Українське товариство фізичної та реабілітаційної медицини.
Учасники заходу мали змогу розширити свої знання у сфері застосування комп’ютерної ігротерапії в реабілітації за методом Козявкіна. Завідувач відділом інноваційних технологій Міжнародної реабілітаційної клініки Козявкіна к. мед. н. Качмар О.О. продемонстрував комп’ютерні ігри на основі платформи GABLE, які були розроблені на замовлення фахівців клініки і використовуються ними в реабілітації дітей з порушеннями рівноваги.
Досвідом реабілітації пацієнтів з руховими порушеннями внаслідок перенесених інсультів, черепно-мозкових травм, післяопераційних станів з вираженою м’язовою слабкістю поділився фізичний терапевт, представник фірми – виробника реабілітаційного обладнання «Кінезис» Анджей Борута (Польща), провівши майстер-клас «Підвісна терапія при патології опорно-рухового апарату».

«Підвісна терапія»

Майстер-клас із застосування фізіотерапевтичного методу TENS – терапії (транскутантної електронейростимуляції) в поєднанні з дзеркальною ерготерапією збагатив знання учасників тренінгу у сфері реабілітації осіб з функціональними порушеннями верхніх кінцівок після інсульту.

TENS-терапія із дзеркальною ерготерапією

Учасникам тренінгу демонстрували проведення фізичної терапії при порушеннях діяльності опорно-рухового апарату на сучасному обладнанні REDCORD.

Сучасне обладнання для фізичної терапії REDCORD

На завершення організатори практичного майстер-класу обговорили тематику подальших заходів та вручили сертифікати учасникам.
Участь викладачів у таких заходах сприяє їх безперервній професійній освіті у сфері охорони здоров’я, підвищенню професійної майстерності для забезпечення якісної підготовки фахівців з фізичної терапії та ерготерапії в нашому університеті.