Кубок України у Дрогобичі

«ДДПУ-Медик» (Дрогобич) – «Ніка-ПНПУ» (Полтава) 2 – 11
21 грудня 2014 року, м.Дрогобич, спортивний зал ДЮСШ ім. І. Боберського
Арбітри: Сторожук Ярослав (Кам’янка-Бузька), Дуцяк Олег (Дрогобич)
Третій арбітр: Лужецький Степан
Хронометрист: Дуцяк Орест
Делегат: Калічак Василь (Миколаїв)
Голи: Сенчищева Ольга (56), Сенчищева Анна (57) — Бабенко Таїсія (22, 46, 55), Єрмоленко Валерія (34, 42), Деркач Альона (50), Дударчук Юлія (45), Мочалова Маргаріта (5, 5, 24, 54)
Попередження: Кузьмак Оксана (33) — Дударчук Юлія (25)
Дрогобич: Славич, Григорська, Ярема, Кравцова, Сенчищева Ольга, Кузьмак, Сенчищева Анна, Краснодемська, Таталіба, Cтасишин, Гаврилюк, Чачуна, Стеценко, Фабіровська, Кодочігова, Петрас
Тренер: Проць Роман
Президент: Лук’янченко Микола
Полтава: Івасенко, Павлусенко, Лясковська, Бабенко, Карпанко, Єрмоленко, Деркач, Дударчук, Мочалова
Тренер: Лясковська Олександра
Президент: Ягодкін Сергій

Кубок України 2

Вперше на теренах Дрогобиччини відбулася гра Кубку України з футзалу серед жінок. У рамках 1/8 фіналу, в місто Котермака завітала десятиразовий Чемпіон України та п’ятиразовий володар Кубка України серед жінок, вищолігова команда «НІКА-ПНПУ» з міста Полтави. Команду господарів представляла збірна студенток Дрогобицького державного педагогічного університету ім. Івана Франка та Дрогобицької філії ТОВ «Медичне училище «Медик».
Гра розпочалася з масованих атак досвідчених футзалісток-гостей. Моменти біля воріт виникали один за одним, які впевнено зводила на нівець воротар господарів Ірина Славич. Однак на протязі 5-ої хвилини полтавчанкам все-таки вдалося відзначитися двічі. Далі гра тривала на зустрічних курсах і дрогобичанки втратили три хороші нагоди для взяття воріт, нагоди відзначитись втратили Кузьмак, Стасишин, Кравцова. Проте полтавчанки зусиллями Мочалової і Бабенко підвели підсумок першої половини зустрічі.
В другій половині зустрічі перевага гостей стала більш переконливою і вони дещо збавили оберти. Цим миттєво скористались господарки, які неодноразово перевірили каркас воріт та голкіпера «ніківців» потужними ударами з середньої та дальньої дистанції. Переповнений зал вибухнув бурхливим емоціями коли дрогобичанкам вдалось відзначитись і відкрити відлік голам на всеукраїнській кубковій арені. На протязі двох хвилин це зробили сестри Ольга та Анна Сенчищеви. І хоча майстерніші полтавчанки довели результат до 2:11 в очах наших землячок не було розчарувань, оскільки вони одержали неоціненний досвід участі у змаганнях найвищого ґатунку.
Як зауважив президент команди, проректор педуніверситету Микола Лук’янченко, це повинно стати початком кар’єри для багатьох дівчат на всеукраїнському рівні. Тож надіємося в недалекому майбутньому побачити перемоги наших дівчат у змаганнях найвищого гатунку. Недарма капітан дргобичанок Ірина Славич була визнана кращим воротарем минулорічної першої футбольної ліги України.
Слід зазначити, що у Дрогобичі до жіночого футболу поступово проявляють інтерес нові меценати. Всі учасники матчу одержали знижки на абонементи від Всесвітньої мережі фітнес клубів «Fit Curves”. А кращі гравці кубкового поєдинку Ірина Славич та Валерія Єрмоленко – безкоштовні абонементи та картки постійних учасників, оскільки такі клуби є як у Полтаві так і в Дрогобичі.

Кубок України 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*