Участь викладачів університету в міжнародному тижні у VIVES (Бельгія)

Успішно продовжується міжнародна співпраця між нашим університетом і VIVES University College.
17 березня викладачі навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я доцент Наталя Закаляк, викладач Олег Масний та доцент біолого-природничого факультету Віктор Сеньків розпочали свою участь у Міжнародному тижні в VIVES Брюгге.
Тижнева програма заходу, організованого бельгійськими колегами, дуже насичена. Заплановано відвідати ряд закладів охорони здоров’я з реабілітації, зокрема з ерготерапії й фізичної терапії осіб різних вікових груп з руховими, когнітивними, сенсорними порушеннями та іншими обмеженнями життєдіяльності. Також викладачі ознайомляться з процесом підготовки фахівців з парамедицини (ерготерапевтів, логопедів, фахівців з організації здорового харчування) у навчальному закладі VIVES.
Перший день візиту до Бельгії розпочався з участі наших викладачів у Дні відкритих дверей у VIVES University College , де вони зустрілись із студентами Дрогобицького університету, які там навчаються вже кілька місяців.

Цього ж дня для викладачів кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації Наталі Закаляк та Олега Масного бельгійські колеги організували поїздку до реабілітаційних закладів для дітей і дорослих з множинними інтелектуальними порушеннями: школа Zonnehart для дітей з особливими потребами, центр “Циркант” Фламандського агенства інвалідів для дорослих з множинною інвалідністю.
18 березня вони відвідали центр реабілітації осіб з політравмою, ампутаціями, черепно-мозковою травмою, параплегіями, тетраплегіями в університетській клініці в м. Gent.
Корисною для викладачів ерготерапії була участь у ворк-шопі з адаптації домашнього середовища до потреб осіб з обмеженнями життєдіяльності, який провели викладачі VIVES .
Програма Міжнародного тижня в Бельгії плідна, професійна, надзвичайно корисна і цікава.