Круглий стіл з проблем підготовки фахівців для галузі фізичної культури і спорту

17 грудня 2014 року в Національному університеті фізичного виховання і спорту України (м. Київ) відбувся круглий стіл на тему: «Актуальні проблеми підготовки фахівців для сфери фізичної культури і спорту в контексті імплементації Закону України «Про вищу освіту»».
Співорганізаторами заходу виступили Науково-методична комісія з вищої освіти в галузі знань «Фізичне виховання, спорт і здоров’я людини» Науково-методичної ради Міністерства освіти і науки України та Відділення вищої освіти Національної академії педагогічних наук України.
Провідними фахівцями галузі було обговорено ключові проблеми та виклики, які постали перед галуззю фізичної культури у зв’язку з набуттям чинності Закону України «Про вищу освіту». Основна увага була приділена питанням перспективи предметної галузі «Фізична культура і спорт», розробки та впровадження ГСВОУ для напряму «Фізичне виховання», особливостям вступної кампанії у 2015 році.
Участь у круглому столі взяли заступник директора департаменту вищої освіти Міністерства освіти і науки України Фоменко М. М., дійсний член Національної академії педагогічних наук, професор Євтух М. Б., ректор Національного університету фізичного виховання і спорту України, професор Імас Є. В., керівники провідних вузів фізкультурного профілю, директори галузевих інститутів інших вузів, декани, заступники деканів, які представляли 21 вуз України. Дрогобицький державний педагогічний університет імені Івана Франка представляв декан факультету – доцент Чопик Р. В.