Команда ФіФа у фіналі Запорізької Ліги Сміху 2018

Протягом 2018 року команда ФіФа інституту фізичної культури і здоров`я брала участь у Запорізькій лізі Сміху. На фестивалі якій відбувся у квітні стартувало 15 команд 12 з них пройшли у сезон. Тренерами сезону 2018 стали Віталій Гончаренко та Віктор Іваницький (команда «Заінька», сериал «Пацики»), Михайло Денисов («Замок Любарта», «Отель Галіція», «Країна У»), Ольга Жуковцова-Кіяшко («Слуга народу», «Жіночий квартал»), Анна Костенко (СТЕМ «Будильник») і Микола Атанов ( «Шоу братів Шумахерів»).
У травні відбулись чвертьфінали з яких до півфіналу потрапили 8 колективів: «Холостячки» (Київ), «ФіФа» (Дрогобич), «Діма і собаки» (Запорожжя), «Моя улюблена команда» (Харків), «Корпоратив» (Запорожжя), «Дурням закон не писаний» (Нежин), «Громадяни світу» (Запорожжя) та «Розбійники» (Київ — Запорожжя).
24 вересня у БК Дніпроспецсталь пройшов півфінал за результатами якого команда «ФіФа» стала фіналістом Запорізької Ліги Сміху, до фіналу також пробилися три запорізькі колективи «Діма і собаки», «Корпоратив», «Громадяни світу».
Фінал відбудеться 26 листопада у місті Запоріжжя.

Степан Вікоброда (другий зліва), Анна Костенко - тренер команди, Святослав Сидорчук (перший справа)
Степан Вікоброда (другий зліва), Анна Костенко – тренер команди, Святослав Сидорчук (перший справа)