Презентація проекту

15 вересня 2018 року в конференц-залі готелю «Трускавець 365» в Трускавці відбулась презентація проекту «Олімпійський урок в західному регіоні Львівської області».
Проект реалізовуватиметься Національним Олімпійським Комітетом України, відділенням НОК України у Львівські області та Міжнародним Центром «Європейська інтеграція України» за підтримки партнера – Школи Християнського аніматора Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ. Керівник проекту – член комісії атлетів НОКУ і член Національної олімпійської збірної України з гірськолижного спорту Дмитро Мицак.
В презентації приймали участь керівники міст в яких і за підтримки яких будуть проходити заходи: міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, міський голова Старого Самбора Ігор Трухим, керуючий справами виконкому Бориславської міської ради Ігор Кобилецький. З цих міст прибули також директори шкіл, начальники управлінь спорту, керівники департаментів, депутати місцевого самоврядування. Дрогобич представляв Роман Веклюк – президент Львівської обласної федерації Гімнастики та Олександр Лемешко – заступник директора навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.
Розпочав і в подальшому модерував презентацію голова правління Міжнародного Центру «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько котрий анонсував проект, розповів про мету заходу, основні цілі і причини котрі спонукали до його втілення. В подальшому презентацію заходів в рамках проекту зробив Дмитро Мицак котрий детально розповів як і коли все буде відбуватись. Після презентації слово мали почесні та знамениті гості з Національного Олімпійського Комітету України котрі також прибули до Трускавця: Анна Сорокіна – Головний менеджер НОК України з Олімпійських ігор, член НОК України, бронзовий призер Олімпійських Ігор в Сиднеї з синхронних стрибків у воду 2000 р. Оксана Вацеба – Секретар відділення НОК України у Львівській області та Віра Передерій – членкиня комісії з олімпійської освіти Міжнародного Олімпійського Комітету, фіналістка ігор 29-ї Олімпіади 2008 року в Пекіні. Поважні гості подякували за таку ініціативу і активність, розповіли про своє бачення важливості таких заходів та побажали успішної реалізації проекту. Також Анна Сорокіна подарувала всім запрошеним диск з фільмом про олімпійські цінності підготовлений Національним Олімпійським Комітетом України.

зліва на право: Іван Цегенько, Анна Сорокіна, Оксана Вацеба, Віра Передерій,Дмитро Мицак.
зліва на право: Іван Цегенько, Анна Сорокіна, Оксана Вацеба, Віра Передерій, Дмитро Мицак.

По завершенні презентації мали можливість виступити всі запрошені. Виступи були щирі і сповнені зацікавленості та усвідомлення у важливості таких заходів. Міські голови і представники міст виявили задоволення з того що заходи будуть проводитись саме в їх містах та пообіцяли якнайбільше сприяння. Представники управлінь спорту та керівники навчальних заходів висловили деякі свої доповнення та зауваження щодо технічного проведення заходів. А представники партнерів пообіцяли ресурсну підтримку проекту.

Учасники презентації. Олександр Лемешко шостий зліва
Учасники презентації. Олександр Лемешко шостий зліва

26 вересня «Олімпійський урок в західному регіоні Львівської області» буде проведено на площі Тараса Шевченка, у ньому візьмуть участь учні 6-7 класів 12 шкіл міста Дрогобича.
За матеріалами сайту http://evrointegracia.org.ua/