Переможці змагань з гирьового спорту

Вітаємо студентку І курсу Спасенкову Божену за зайняте ІІІ місце в Універсіаді Львівської області з гирьового спорту серед жінок у ваговій категорії до 60 кг. Тренер: ст. викладач кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання В. І. Кізло.

gyri-spasenkova

Спасенкова Божена

Факультет фізичного виховання вітає студента ІV курсу Даниляка Юрія за зайняте ІІ місце у особисто-командних змаганнях з гирьового спорту (вагова категорія до 55 кг) за програмою ХХІІІ спортивних ігор Львівщини, присвячених Року Т. Шевченка в Україні та VІІ обласних ігор ветеранів спорту, присвячених 75-річчю створення Львівської області. Змагання відбулися 9 листопада 2014 року у м. Львові (Навчально-спортивна база літніх видів спорту управління спорту МО України (СКА). Тренер: ст. викладач кафедри спортивних дисциплін та методики їх викладання Р. Г. Кушнір.

gyri-danyluk

Данилюк  Юрій

Даний захід проводився з метою популяризації гирьового спорту та здорового способу життя серед всіх верств населення в містах та районах Львівщини, підвищення спортивної майстерності спортсменів, виявлення найсильніших гирьовиків та їх підготовка до національних та міжнародних змагань, активізації розвитку масового спорту у Львівській області