Міжнародний тиждень інтернаціональної культури «Догляд без кордонів» в університетському коледжі ВІВЕС

10 – 18 березня 2018 р. доцент кафедри здоров’я людини та фізичної реабілітації інституту фізичної культури і здоров’я Ніна Грибок в рамках програми Еразмус + перебувала в Бельгійському університетському коледжі ВІВЕС (м. Брюгге, Бельгія).
Під час перебування в університетському коледжі ВІВЕС Грибок Н.М. провела зустрічі з керівництвом коледжу та викладачами, узгодила варіанти для міжнародної співпраці у сфері ерготерапії, ознайомилася з особливостями підготовки ерготерапевтів, відвідала ряд реабілітаційних центрів.
14 березня наша колега провела відкриту лекцію на тему «The state of rehabilitation assistance in Ukraine», поділилася досвідом, а також відвідала заняття та тренінги бельгійських колег. Лекція викликала великий інтерес у студентів, опісля жваве обговорення та дискусію.

Інтернаціональний тиждень поєднав не лише бельгійців та українців, але й науковців із США, Іспанії, Італії, Португалії, Бразилії, Фінляндії, Південно-африканської республіки, Китаю та інших країн.
Для учасників заходу була організована насичена культурна програма, за якою вони відвідали мальовничі куточки м. Брюгге.
В ході робочого візиту обговорювалися питання щодо планування і реалізації напрямків подальшої співпраці між університетським коледжем ВІВЕС та навчально-науковим інститутом фізичної культури і здоров’я.