В рамках проекту #OlimpicLab відбулось ментальне тренування зі студентами інституту фізичної культури та здоров`я

28 листопада 2017 року в рамках проекту Національного олімпійського комітету України #OlimpicLab відбулось «ментальне тренування» зі студентами інституту фізичної культури і здоров`я.
Мета проекту – поширення олімпійських ідеалів та принципів, залучення молоді до олімпійського руху, пропагування здорового способу життя, знайомство студентів з зірками українського та світового спорту та надбання корисних життєвих навичок і лідерських якостей. Активності «Olympic Lab»: ментальне тренування, олімпійський чат, семінари про здоровий спосіб життя, «Eat smart» («Їж розумно»), знайомство студентів із олімпійським рухом, олімпійськими цінностями, історією розвитку Олімпійських ігор та філософією олімпізму, волонтерський рух».

Білозерська Світлана Іванівна

Доповідає кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології ДДПУ Білозерська Світлана Іванівна

Участь у заході взяли понад 70 студентів інституту. Про ментальне тренування, його особливості та методи розповіла кандидат психологічних наук, доцент кафедри загальної психології ДДПУ Білозерська Світлана Іванівна.
Спортивна гордість університету майстри спорту з кікбоксінгу Павляк Олег та Саламін Остап, майстер спорту міжнародного класу з хортингу Пиць Христина, Чемпіон Европи з гирьового спорту Лагуш Андрій поділились зі своїми колегами досвідом використання деяких методів ментального тренування у своїй спортивній діяльності.
На заході були присутні і взяли активну участь професорсько-викладацький склад кафедр теорії та методики фізичного виховання, спортивних дисциплін і туризму а також учасниця зимової Олімпіади в Ліллегаммері (Норвегія, 1994), виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Христина Подгрушна-Опьола.

Христина ПодгрушнаВиступає учасниця зимової Олімпіади в Ліллегаммері (Норвегія, 1994), виконавчий директор відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області Христина Подгрушна

Модератором тренування став заступник директора інституту Лемешко Олександр Сергійович. На завершення заходу всі студенти отримали подарунки від відділення Національного олімпійського комітету України у Львівській області.