Навчально-наукова студентська конференція в інституті фізичної культури і здоров’я

29 листопада 2017р. на кафедрі здоров’я людини та фізичної реабілітації навчально-наукового інституту фізичної культури і здоров’я проведено науково-практичну студентську конференцію “ФІЗИЧНА ТЕРАПІЯ І ЕРГОТЕРАПІЯ – ЦЕ АКТУАЛЬНО”. Конференція є частиною програми заходу “Дні реабілітації”, який проводиться кафедрою спільно з Дрогобицьким товариством захисту дітей “Надія” напередодні Міжнародного дня осіб з інвалідністю.
У конференції взяли участь студенти всіх курсів спеціальностей “Фізична реабілітація”, “Фізична терапія, ерготерапія”, напряму підготовки “Здоров’я людини”, професорсько-викладацький склад інституту.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся в. о. директора інституту доцент Чопик Р.В. Доцент кафедри Закаляк Н.Р. ознайомила присутніх із змістом біопсихосоціальної моделі реабілітації, що приходить на зміну медичній моделі, та є основою Міжнародної класифікації функціонування, обмеження життєдіяльності і здоров’я (МКФ), впровадження якої в українську реабілітацію вже офіційно ініціювало Міністерство охорони здоров’я України.
З цікавими доповідями про досягнення у реабілітаційній сфері, про інноваційні методики реабілітації осіб з обмеженими функціями виступали студенти інституту. Доповідачі отримали сертифікати учасника конференції.