Доцент Роман Проць провів черговий семінар для футзальних фахівців Львівщини

30 квітня 2017 року у конференц-залі ГалІнфо (Львів) Асоціація футзалу Львівщини, за ініціативи її президента М. Хом’яка, голови суддівського комітету І. Вишиваного, а також голови комітету з науково-методичної роботи Р. Проця, провела черговий навчальний семінар для арбітрів та суддівських спостерігачів.
Під час семінару, який проводив голова комітету з науково-методичної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри спортивних дисциплін і туризму Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка, член комітету арбітражу Асоціації футзалу України Роман Проць, неодноразово звертали увагу на сучасні тенденції арбітражу та на конкретних прикладах розбирали ті чи інші складні для арбітражу епізоди.

prots_seminar
Найголовніше те, що між учасниками заходу неодноразово виникали дискусії, у яких Роман Проць чітко на конкретних прикладах вказував які рішення повинні приймати арбітри в офіційних матчах.
Важливо те, що продуктивність семінару оцінили усі присутні. Безсумнівно, кожен для себе почерпнув щось нове та цікаве. Такі семінари Асоціація футзалу Львівщини проводитиме регулярно.

За матеріалами galinfo.com.ua