Першість університету з волейболу серед жіночих команд

Згідно календаря Спартакіади університету, кафедра фізичного виховання, проводить змагання з різних видів спорту серед студентів університету. Не винятком став і цей сезон 2017 року. Упродовж кількох років радують своїми іграми збірні команди факультетів на першості з волейболу серед жіночих команд. Змагання проводились в спортивному залі університету з 20 березня 2017 року. Фінал виявився цікавим, адже фінальні ігри визначили призерів турніру. Після напруженої боротьби призові місця команд розподілились так: І місце виборола команда інституту іноземних мов (відповідальна за спортивно-масову роботу в інституті ст.викл. О.Г. Федак), ІІ місце зайняла команда факультету початкової та мистецької освіти (відповідальна за спортивно-масову роботу на факультеті ст.викл. Я.О. Максим’як), на ІІІ місці команда філологічного факультету (відповідальний за спортивно-масову роботу на факультеті викл. В.І. Ярема).
Команди переможці були нагороджені призами від студентського профкому.
Студенти мали можливість не тільки позмагатися і подивитися на інших, але й цікаво провести час. Загалом усі команди показали свою майстерність.