Олімпійський день на Дрогобиччині

На Дрогобиччині відзначили День заснування Міжнародного Олімпійського Комітету (23 червня) символічним велопробігом вулицями міста та району. Його організували та провели відділ фізичної культури та спорту виконавчого комітету Дрогобицької міської ради (Роман Проць), сектор у справах молоді та спорту Дрогобицької районної державної адміністрації (Олег Войтечко), факультет фізичного виховання ДДПУ імені Івана Франка (Роман Чопик), СДЮСШОР з велоспорту «Медик» (Павло Попович) та група DROHOBYCH BICYCLE CITY (Юрій Тудрій, Тарас Гелета).
На старті, який відбувся з площі Ринок, учасників велопробігу привітали керівництво міста: перший заступник міського голови Іван Даців, заступник міського голови Іван Лепкий, відомий громадський діяч Віра Байса, а на фініші радо зустріли голова районної ради Михайло Сікора, перший заступник голови РДА Степан Рудницький. Про історію заснування МОКу розповів знаний у регіоні фахівець в цій галузі, заступник декана факультету фізвиховання педуніверситету Олександр Лемешко.
Директор спеціалізованої дитячо-юнацької спортивної школи олімпійського резерву з велоспорту «Медик» Павло Попович передав усім вітання від свого сина, учасника двох Олімпійських Ігор в Афінах та Пекіні Ярослава Поповича.

На завершення, керівники міського та районного структурних підрозділів галузі спорту Роман Проць та Олег Войтечко вручили всім учасникам пам’ятні сертифікати та подякували представникам міліції, станції швидкої медичної допомоги та спортивній громадськості за допомогу в організації та проведенні велопробігу.
Вл. інф.