Студенти факультету фізичного виховання відвідали індійський центр Аюрведи

30 травня 2016 року студенти факультету фізичного виховання ДДПУ ім. Івана Франка групи ЗЛ-13Б, ЗЛ-14Б напряму підготовки “Здоров`я людини” відвідали перший на Західній Україні індійський центр Аюрведи, який працює у пансіонаті “Богема” м. Трускавець.
Студенти ознайомились з роботою центру, а також мали можливість перевірити свої теоретичні та практичні знання і вміння безпосередньо на його базі.
Сертифіковані спеціалісти з Індії, майстри йоги (Маккарукутті , Aніл Хосе), масажисти-терапевти аюрведи (Реміа Антоні, Сантош Кумар Сула, Ваттакуннел Куріакосе Суну) провели майстер-класи для студентів з лікувальних та класичних видів аюрведичного масажу та йоги, пульсової діагностики та індійської косметології, здорового харчування.

Студенти з захопленням, цікавістю та натхненням вивчали різноманітні техніки масажу (абхьянга, удвартан, шіродхара, катівасті, насья, макхабхянга, кіджі), масажі для дітей, для вагітних, особливості занять йоги.
Завдяки досвіду та професійності спеціалістів з Індії студенти здобули нові знання та вміння з видів та технік масажу та йоги.
З керівництвом центру Аюрведи досягнуто домовленість про проходження з нового навчального року студентами старших курсів факультету фізичного виховання практики з фізичної реабілітації.