Студентська науково-практична конференція “Реалізація здорового способу життя – сучасні підходи”

19 травня 2016 р. на факультеті фізичного виховання в рамках проведення Днів науки, відбулась студентська науково-практична конференція “Реалізація здорового способу життя – сучасні підходи”.
З вітальним словом до учасників конференції звернувся заступник декана з наукової роботи доц. О.Б. Логвиненко В роботі конференції взяли активну участь студенти та викладачі кафедр теорії та методики фізичного виховання, здоров’я людини та фізичної реабілітації.
Особливий інтерес у слухачів викликали доповіді:“Науково-методичні основи розвитку силових здібностей учнів старших класів”(М. Хома, ФВ-11С); “Інноваційні технології у фізичному вихованні дітей загальноосвітньої школи” (Т. Ярема, ФВ-11М); “Превентивна фізична реабілітація як стратегія профілактики хронічних соматичних захворювань” (В. Волос, ФР-12М); “Сучасні методи фізичної реабілітації підлітків зі сколіозом” (А. Живчин, ФР-12М); “Сучасні підходи в реабілітації хворих після ендопротезування кульшового суглоба” (І. Селецький, ФР-12М). Виступи доповідачів супроводжувалися мультимедійними презентаціями. Дружня атмосфера та спільні наукові зацікавлення не залишили байдужим нікого.