Сходження на гору Небесної сотні

Оскільки, 23 червня ми відзначали Міжнародний Олімпійський день, а це свято спорту, де кожен зможе відчувати себе олімпійцем, то відпустка для факультету здоров’я людини та природничих наук розпочалася, саме, з підкорення вершин.
01 липня наш колектив вирушив у подорож на гору Небесної сотні. Вона була особливою для нас, оскільки ми прагнули не лише зміцнити командний дух та вшанувати пам’ять героїв, які віддали свої життя під час Революції Гідності, а й згадати нашу колегу, яка так рано «пішла» від нас Ірину Турчик, адже одна зі стацій присвячена її пам’яті.

 

1
3
2
4

Гора Небесної сотні зустріла нас приємною прохолодою і мальовничою красою. Сходження до вершини було досить складним, але наш колектив демонстрував відмінну витривалість та підтримку один одному. Уся команда впевнено пройшла стежкою Хресної дороги і з гордістю досягла вершини, звідки нам відкривалися неймовірні краєвиди, які нікого не залишили байдужими. На вершині ми спільно помолилися за перемогу України у нерівній боротьбі за Незалежність і вшанували пам’ять усіх героїв.
Це сходження було не лише фізичним випробуванням, а й символічним жестом для всіх учасників, яке нагадало нам, що разом ми сила і зможемо подолати будь-які труднощі. Кожен повернувся додому з новими враженнями, позитивним зарядом енергії та почуттям гордості.