Візит декана факультету здоров’я людини та природничих наук у міжнародний реабілітаційний центр AXIS

12 червня 2024 року відбувся візит декана факультету здоров’я людини та природничих наук ДДПУ імені І.Франка доктора педагогічних наук, професора Лук’янченка М.І. у Міжнародний реабілітаційний центр AXIS, що знаходиться у місті П’єштани (Словаччина).
У весняному семестрі 2024 року одинадцять студентів різних курсів спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія» проходили практику у даному центрі. На даний час у Міжнародному реабілітаційному центрі AXIS четверо наших студенток проходять стажування.
У реабілітаційному центрі наші студенти залучені до реалізації низки реабілітаційних програм для пацієнтів із різними формами дитячого церебрального паралічу, наслідками інсульту і черепно-мозкової травми, наслідками травм хребта й спинного мозку та порушень спінального кровообігу, з розладами аутичного спектру, генетичними синдромами, затримкою психомоторного розвитку, синдромом дефіциту уваги з гіперактивністю, труднощами в навчанні та ін.
Практикуючи в реабілітаційному центрі AXIS, студенти здобувають нові знання та набираються світового практичного досвіду для своєї майбутньої професії.