Студенти Василь Шемеляк та Анна Агурцова – чемпіони Львівщини з важкої атлетики

Шемеляк В., Агурцова А., Ієговський Р.

25 травня 2024 року у місті Львів відбувся чемпіонат області з важкої атлетики. Серед його переможців є і студенти факультету здоров’я людини та природничих наук ДДПУ імені Івана Франка.

Агурцова 1м
Шемеляк виступ.
Шемеляк виступ

Зокрема, у ваговій категорії до 89 кг чемпіоном став Василь Шемеляк, який навчається на третьому курсі спеціальності 017 Фізична культура і спорт першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Його результат у сумі двоборства 221 кг (ривок -100 кг, поштовх – 121 кг).

Окремо, слід відзначити і успіх чарівної представниці цього ж факультету Анни Агурцової, яка навчається на другому курсі спеціальності 014 Середня освіта (Фізична культура) першого (бакалаврського) рівня вищої освіти. Анна Агурцова, незважаючи на перенесену хворобу, здобула чемпіонство Львівщини у ваговій категорії до 55 кг з результатом 112 кг у сумі двоборства (ривок – 52 кг, поштовх – 60 кг).

Зазначимо, що Анна Агурцова та Василь Шемеляк тренуються під керівництвом випускника магістратури (014 Середня освіта (Фізична культура)) нашого факультету Романа Ієговського

Вітаємо наших спортсменів та їх тренера і бажаємо нових звершень.