Змагання з туристичного багатоборства

15 травня 2024 року на спортивному майданчику Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка відбулися традиційні змагання з туристичного багатоборства серед збірних команд факультетів. Метою змагань є популяризація та розвиток туризму серед студентської молоді.

До проведення цього заходу було залучено понад 45 учасників студентської молоді. Ці змагання включали конкурси на туристичну тематику і проводяться серед студентів Дрогобицького державного педагогічного університету імені Івана Франка.

На старт вийшли студенти, які відстоювали честь своїх факультетів. Всім учасникам хотілось вибороти призове місце.

5
3
1
4
2
0

Після напруженої боротьби призові місця команд розподілились таким чином: І місце виборола команда факультету історії педагогіки, психології та соціальної роботи, ІІ місце зайняли учасники факультету фізики, математики, інформатики та інноваційних технологій, ІІІ місце виборола команда факультету початкової та мистецької освіти.

Після закінчення турніру переможцям були вручені грамоти та солодощі від студентського профкому. Студенти мали можливість не тільки позмагатися і подивитися на інших, але й отримати неоціненні туристичні навички. Усі команди добре провели своє дозвілля та показали свою майстерність. Бажаємо подальших успіхів у Спартакіаді університету.

 

Кафедра фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я