Викладачі і студенти допомогли в організації та проведенні регіонального етапу змагань з футзалу «Пліч-о-пліч» серед учнів України під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО»

Впродовж січня-квітня цього року по всій Україні проводяться 2-ий і 3-ий етапи «Пліч-о-пліч всеукраїнські шкільні ліги» – це змагання серед учнів під гаслом «РАЗОМ ПЕРЕМОЖЕМО». Вони складаються з 5 захопливих етапів – шкільного, територіального, районного, обласного та всеукраїнського і відбуваються під керівництвом Міністерства освіти і науки України, Міністерства молоді та спорту України, обласних військових адміністрацій та Асоціації футзалу України.

IMG_5272
IMG_5278
IMG_5289
IMG_5276
IMG_5282
IMG_5292

До проведення другого етапу серед усіх шкіл Дрогобицької ТГ і третього етапу у Дрогобицькому районі, до якого потрапили переможці Бориславської, Дрогобицької, Меденицької, Східницької та Трускавецької територіальних громад організатори активно задіяли викладачів і студентів факультету здоров’я людини та природничих наук дрогобицького педуніверситету. Зокрема, під фаховим наглядом доцентів кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Анатолія Веселовського і Романа Проця, арбітраж і супровід змагань якісно здійснили студенти, які навчаються на спеціальностях 017 Фізична культура і спорт та 014 Середня освіта (Фізична культура). Серед них Леся Мориконь, Олег Зубрицький, Олег Бащук, Владислав Кос, Артем Захаров, Назар Біликівський, Василь Соджак, Володимир Марич, Максим Орляк. Усі вони сприяли формуванню в учнів сталих традицій і мотивації щодо фізичного виховання і спорту як важливого чинника у забезпеченні здорового способу життя. Що ж стосується саме спортивної складової, то за підсумками трьох етапів право змагатися в обласному фіналі виборола команда Бориславського ліцею Бориславської міської ради Львівської області.

IMG_5294
IMG_7813
IMG_7816
IMG_5298
IMG_7814
IMG_7822