І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Терапія та реабілітація»

12 квітня 2024 року на факультеті здоров’я людини та природничих наук відбувся І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності 017 «Терапія та реабілітація», в якому взяли участь 6 здобувачів першого (бакалаврського) рівня вищої освіти, що навчаються на 3 та 4 курсах.
Основна мета етапу полягає в оцінці знань, навичок та вмінь студентів у галузі фізичної терапії й ерготерапії, рекомендації кращих з них для участі в всеукраїнських та міжнародних навчальних та наукових програмах.

До складу журі ввійшли: голова журі – професорка кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Галина Кондрацька; члени журі – доценти кафедри – Костянтин Соколов, Олена Волошин, старші викладачі Юрій Рогаля та Оксана Фігура.

У завдання були включені теоретичні питання, відповіді на які засвідчують розуміння основних концепцій та підходів у фізичній терапії. Студентам було запропоновано також оцінити стан умовного пацієнта та розробити план реабілітації. При цьому оцінювались практичні навички під час демонстрації діагностичних та лікувальних маніпуляцій.