І етап Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Фізична культура і спорт»

02 квітня 2024 року на факультеті здоров’я людини та природничих наук на базі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту було проведено І етап Всеукраїнської студентської предметної олімпіади зі спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

До складу журі ввійшли: голова журі – професорка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Галина Кондрацька; члени журі – завідувачка кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту Світлана Герасименко, доцентка кафедри Анна Чепелюк, доцент Роман Проць, доцент Роман Федорищак.

Олімпіада була проведена з метою розвитку та реалізації здібностей студентів, підвищення якості підготовки фахівців, активізації навчально-пізнавальної діяльності студентів.

В олімпіаді взяли участь 10 здобувачів  першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 017 «Фізична культура і спорт».

Переможцем І-го етапу Всеукраїнської студентської олімпіади стала Юлія Жданова (група ФКС-2226Б);   ІІ місце посів Тарас Орищак (група ФКС-2125Б); ІІІ місце виборов Орляк Максим (група ФКС-2125Б).

Вітаємо переможця, призерів та учасників Олімпіади та бажаємо нових звершень!