Всесвітній день здоров’я на факультеті здоров’я людини та природничих наук


З нагоди Всесвітнього дня здоров’я, який щорічно відзначають 7 квітня, на факультеті здоров’я людини та природничих наук було проведено майстер-клас «Класичний масаж». Навчання провела викладач кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я Фещак Катерина Володимирівна. У майстер-класі взяли участь студенти 2 курсу першого (бакалаврського) рівня вищої освіти спеціальності 227 «Фізична терапія, ерготерапія».

Image 2
Image 4
Image 5
Image 6

Бакалаври вчилися застосовувати на практиці чотири основні групи прийомів класичного масажу, а саме погладжування, розтирання, розминання та вібрацію. Побачили, яке розмаїття прийомів можна використати в своїй роботі. Зрозуміли, що кожен з цих прийомів має свою специфічну дію на організм людини, а тільки вміння правильно їх скомбінувати допоможе у досягненні поставленої мети масажу. Навчилися виконувати погладжування так, щоб рука вільно скользила по шкірі, не утворюючи складок. Дізналися, з якою інтенсивністю слід виконувати розтирання, щоб добре розігріти масажовану ділянку, та як правильно працювати з м’язами в процесі розминання. А, на завершення, вчилися створювати вібраційну хвилю в процесі безперервної та переривчастої вібрації.

Image 7
Image 3
Image 1

В результаті проведеного заходу бакалаври опановували техніку та основні прийоми виконання класичного масажу. Захід відбувся у дружній та затишній атмосфері.