У Дрогобицькому державному педагогічному університеті імені Івана Франка проведено Руханку до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоров’я

5 квітня 2024 року було проведено Руханку до Міжнародного дня спорту та Всесвітнього дня здоровя. Метою заходу є усвідомлення унікальної здатності спорту згуртувати людей навколо ідей миру, дружби і розвитку. Викладачі кафедри фізичної терапії, ерготерапії та здоров’я (Олег Слімаковський, Роман Кушнір, Ярослава Максим’як, Надія Малетич, Леся Борисевич, Василь Максим’як) провели Руханку зі студентами різних освітньо-професійних програм та спеціальностей. Фахівці з навчальної дисципліни «Фізичне виховання» запропонували студентам різні види фізичних вправ: вправи з фітболами, степами, м’ячами, скакалками, резинками, гонтелями. Завданням проведеного заходу було покращення рівня розвитку функціональних можливостей систем організму та формування рухових умінь і навичок для покращення фізичної підготовки студентів.

Руханка 8
Руханка 7
Руханка 6
Руханка 1

Відомо, що спорт – це специфічний вид, для фізичної та інтелектуальної активності. Одним із завдань якого є поліпшення здоровя, отримання морального та матеріального задоволення, а також прагнення до саморозвитку, удосконалення та визнання. Заняття фізичним вправами спрямовані на виявлення та уніфіковане порівняння досягнень студентів у фізичній та інших видах діяльності. Результатом проведення Руханки є покращення емоційного стану студентів, мотивація їх до занять фізичними вправами та ведення здорового способу життя.

Руханка 5
Руханка 3
Руханка 4
Руханка 2

Дякуємо активним студентам за участь в Руханці, присвяченій Міжнародному дню спорту та Всесвітньому дню здоровя!