Залучення до навчального процесу професіоналів-практиків

У сучасних умовах забезпечення якості підготовки фахівців зі спеціальностей 014 «Середня освіта (Фізична культура)», 017 «Фізична культура і спорт», підвищення інтересу студентів до навчання та удосконалення професійної підготовки студентів, важливе місце в організації освітнього процесу займає залучення професіоналів-практиків до навчального процесу.

Студенти виконують комплекс вправ на суші
Павлів І.Я. перший з права
Вправи для навчання плаванню
Майстер-клас з плавання

У басейні дитячо-юнацької спортивної школи імені Івана Боберського м. Дрогобича 19 березня відбувся майстер-клас з плавання для студентів спеціальностей 014 Середня освіта (Фізична культура) та 017 Фізична культура і спорт факультету здоров`я людини та природничих наук.
Майстер-клас провів кандидат педагогічних наук, тренер вищої категорії Павлів Ігор Ярославович, він ознайомив присутніх: з чого потрібно починати, на що звернути увагу, які особливості правильного навчання плаванню, які помилки виникають і як їх уникнути.
Студенти виконали комплекс вправ на суші, після цього удосконалювали навички плавання та пірнання у воді. Також Павлів І.Я. звернув увагу учасників майстер класу на особливості суддівства змагань з плавання.
Заняття проводилось на високому рівні, а використання досвіду професіонала-практика дозволило досягти високого рівня сприйняття навчального матеріалу. Проведення таких занять сприяє формуванню професійних компетентностей та є запорукою отримання якісних знань з дисципліни і набуття практичних навичок відповідно до сучасних вимог роботодавців.
Дякуємо за змістовне і насичене заняття.