Відбулася онлайн-лекція у межах співпраці університету з польським Товариством наук в Ґрудзьондзі

14 березня 2024 року відбулася онлайн-лекція професора, доктора педагогічних наук Даріуша Скальского на тему: «Поняття: напрямок або спеціалізація «Порятунок на воді» в освіті студентів. Акцент – спортивне рятівництво на воді», до участі в якій долучилися викладачі кафедри теорії та методики фізичного виховання і спорту та студенти спеціальностей 014 «Середня освіта (Фізична культура)», «Фізична культура і спорт» факультету здоров’я людини та природничих наук.
Даріуш Скальскі презентував результати спільних досліджень, які він здійснив разом із завідувачкою кафедри фізичної культури та здоров’я Наталією Цигановською (Харківська державна академія культури), а також розповів про сертифікацію підготовки рятівників на воді.
Позитивним моментом лекції-дискусії стало активне обговорення проблематики. Здобувачі мали можливість ставити запитання й отримували на них вичерпні та ґрунтовні відповіді. Лекція відбулася у творчій і дружній атмосфері, а надана інформація зацікавила здобувачів, які відчули важливість і перспективність обраної професії.
Відтак заступник декана факультету здоров’я людини та природничих наук доцент Роман Чопик висловив подяку Даріушу Скальскому за цікаву і змістовну лекцію.

image1
image3
image5
image2
image4
image6