Студентська конференція «Ерготерапія – професія майбутнього»

У Львові 1-2 березня 2024 року пройшла перша Всеукраїнська науково-практична студентська конференція «Ерготерапія – професія майбутнього», оскільки, саме ця спеціальність забезпечує комплексний підхід до реабілітаційного процесу, допомагає пацієнтам якнайшвидше повернутися до самостійного та активного життя в суспільстві. На конференції були представлені доповіді від студентів, які опановують професію ерготерапевта, та від фахівців-практиків.
Студенти групи ФТЕ-2326Б Бренич Ольга, Сушицький Назарій та Федека Ірина впродовж двох днів взяли участь у роботі конференції, на якій представники громадських організацій, фізичні терапевти, фахівці мови та мовлення, викладацький склад УКУ та студенти спільно обговорювали напрями та перспективи розвитку професії ерготерапевта в Україні.
Учасники розглянули випадки з клінічної діяльності, поділилися науково-обґрунтованим досвідом та кращими світовими практиками, презентували результати своєї роботи, які продемонстрували цінність ерготерапії в роботі мультидисциплінарної команди.

0
сертифікати