ВІЧНА ПАМ’ЯТЬ!

3 березня 2024 року на 60 році життя відійшов у вічність наш колега, людина щирої душі та відкритого й доброго серцядоцент кафедри біології та хімії, кандидат біологічних наук Василь СТАХІВ. Народився Василь Іванович 10 жовтня 1964 року у селі Вороблевичі Дрогобицького району Львівської області. Після закінчення у 1982 р. Вороблевицької школи, вступив у Львівський зооветеринарний інститут на спеціальність ветеринарія. Після завершення навчання в університеті, вступив в аспірантуру Інституту землеробства і тваринництва західного регіону УААН. У 1993 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата біологічних наук за спеціальністю годівля с/г тварин та технологія кормів. Пройшов шлях від старшого лаборанта лабораторії амінокислотного та мінерального живлення до заступникадиректора з наукової роботи Передкарпатського філіалу ІЗіТ західного регіону УААН. З 2001 року працював доцентом кафедри біології та хімії, заступником декана з науково-дослідної та міжнародної співпраці. За роки професійної діяльності опублікував понад 200 наукових праць у провідних вітчизняних та закордонних виданнях.
Василь Іванович вирізнявся творчим підходом до проведення занять, вмінням знайти індивідуальний підхід до кожного здобувача вищої освіти, був незамінним керівником навчально-польових практик. За свою науково-педагогічну діяльність підготував багато поколінь висококваліфікованих педагогів.
Висловлюємо щирі співчуття всім рідним Василя Івановича Стахіва. Сумуємо разом з Вами, підтримуємо Вас у годину скорботи, розділяємо гіркоту втрати. Нехай світлий і незгасний спомин про добрі земні справи Василя Івановича назавжди залишаться у серцях усіх, хто його знав.
ВІЧНА І СВІТЛА ПАМ’ЯТЬ.